Euroregionas Šešupė Šešupės euroregiono turizmo informacijos centras Sveiki atvykę!   2020 m. gegužės 25 d.


Naujienos

Apie mus

Projektai

Dokumentai

Spauda apie mus

Fotogalerija

Užklausa

Viešųjų pirkimų taisyklės

Viešųjų pirkimų įsakymas
Mus rasite:
Bažnyčios g. 4
71120 Šakiai
Tel. 8 345 60759
faks. 8 345 60200
sakiai@sesupe.lt

Darbo laikas:
I-V - 9-18 val.

© Šešupės euroregiono turizmo informacijos centras

Pirmas puslapis »

Kazlų Rūdos savivaldybėje įregistruotos dvi akcinės bendrovės bei vienas filialas, 177 individualios įmonės, 70 uždarųjų akcinių bendrovių, dvi kooperatinės bendrovės bei viena valstybinė įmonė. Didžiąją dalį sudaro smulkaus ir vidutinio verslo įmonės.

Labiausiai išvystytos veiklos yra pirminis medienos apdorojimas, produkcija iš medienos, krosnių ir krosnių degiklių gamyba, bendroji statinių statyba, krovinių pervežimai, didmeninė ir mažmeninė prekyba bei paslaugos.

Viena iš didžiausių Kazlų Rūdos savivaldybės įmonių yra UAB „Girių bizonas”, kuri gamina medžio drožlių plokštę. Nemažai produkcijos yra eksportuojama į užsienį. Šiuo metu investuojama į baldų gamybos liniją.

AB „Kazlų Rūdos metalas” specializuojasi šiluminės energetikos srityje. Tai katilinių įrangos projektavimas, šilumos ūkio renovacijos studijos, gamyba, katilinių rekonstrukcija. Kurui siekiama panaudoti biokurą.

AB „Jūrės medis” specializuojasi klijuotos medienos laikančiosios konstrukcijos gamyboje. Didžioji dalis produkcijos yra eksportuojama.

V. Kanevičiaus įmonė „Komprema” remontuoja kompresorius bei prekiauju jų dalimis. Importuoja naujus ir užsiima jų prekyba.

UAB „Čečeta”. Įmonė yra įsigijusi modernius mėsos gamybos įrengimus, rekonstravo cechą, įdiegė RSVAT sistemą. Dabartiniu metu pradėta įmonės renovacija žada ir gamybos plėtrą. Specializuojasi šalto rūkimo mėsos gaminių gamyboje.

UAB „Kazlų medis” specializuojasi pirminės medienos apdorojimo srityje. Prekiauja apvaliąja mediena; statybinė, džiovinta, obliuota mediena yra įmonės ruošiama produkcija. Didžiąją dalį produkcijos parduoda Lietuvoje.

Mocevičiaus firma „Ginalas” yra didmeninės ir mažmeninės prekybos lyderis Kazlų Rūdos savivaldybėje. Prekiauja miško ir sodo ruošos įrankiais bei įrankiais profesionalams.

VĮ Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija. Veikla – pirminis medienos apdorojimas, aplinkos apsauga, miško sodinimas.

 UAB „Vip”. Tai bendra Lietuvos ir Danijos įmonė, kurios veikla – tekstilės gaminių gamyba. Visa produkcija yra eksportuojama į Daniją.

 UAB „Kronolitas”. Į šią įmonę yra investuotas užsienio kapitalas. Veikla – medienos plaušo plokščių padengtų dekoratyvine plėvele gamyba. Didžioji dalis produkcijos yra eksportuojama.

Šios įmonės yra didžiausios veikiančios įmonės, kasmet į savivaldybės biudžetą sumokančios daugiausiai mokestinių lėšų. Kazlų Rūdos savivaldybė yra strategiškai svarbioje vietoje, nes per teritoriją eina automagistralė Via Baltica, geležinkelis bei visai netoli Lietuvos–Lenkijos ir Lietuvos–Kaliningrado srities pasieniai.

Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijoje yra laisvų žemės plotų, kurie tinka statyboms, prekybai ir paslaugoms. Kazlų Rūdos savivaldybė biudžete yra numačiusi lėšų smulkiam ir vidutiniam verslui remti bei investicinių ir mažųjų projektų kofinsavimui. Savivaldybė pageidautų pritraukti daugiau investicijų pastatų renovacijai, vandens valymo įrenginių statybai.
Pirmas puslapis
Svetainės struktūra
Paieška svetainėje

V studija