Euroregionas Šešupė Šešupės euroregiono turizmo informacijos centras Sveiki atvykę!   2020 m. gegužės 25 d.


Naujienos

Apie mus

Projektai

Dokumentai

Spauda apie mus

Fotogalerija

Užklausa

Viešųjų pirkimų taisyklės

Viešųjų pirkimų įsakymas

Pagėgių sav.
Apie savivaldybę

Ekonomika ir verslas

Socialinė parama

Ekologija

Kultūra

Turizmas

Jaunimo veiklaMus rasite:
Bažnyčios g. 4
71120 Šakiai
Tel. 8 345 60759
faks. 8 345 60200
sakiai@sesupe.lt

Darbo laikas:
I-V - 9-18 val.

© Šešupės euroregiono turizmo informacijos centras

Pirmas puslapis » Pagėgių sav. » KultūraKultūros ir sporto centras aktyviai dirba kultūrinės veiklos, renginių organizavimo, tradicijų puoselėjimo kryptim. Savivaldybėje veikia 35 meno kolektyvai. Gabesnieji atstovauja savivaldybei už jos ribų, garsina Pagėgių kraštą.

Savitas ir gražus Šilgalių folkloro ansamblis „Kamana”, kuris gilinasi į Pagėgių krašto tradicijas, dainuoja vietos gyventojų dainas. Stoniškių kultūros namai garsūs savo šokėjais.
Natkiškių kultūros namų saviveiklininkai yra vieni iš aktyviausių. Moterų ansamblis „Šilų aidai' 2002” užėmė II vietą respublikoje, kaimo kapela „Vaivorykštė” dalyvauja renginiuose ne tik Lietuvoje , bet ir vyko į Švediją. Daug meną mylinčių žmonių yra Vilkyškių, Pagėgių seniūnijose.

Kiekvieni kultūros namai organizuoja savo kaimo šventes, įvardindami jas kaip, pvz., Vilkyškiuose – Onines, Natkiškiai taip pat švenčia Onines. Lumpėnų kultūros namai organizuoja Vasaros palydų šventę, Šilgalių kultūros namų darbuotojai švenčia Gandro šventę, Kentriuose renkasi kaimo kapelų muzikantai, Stoniškiuose – švenčiamos darbų pabaigtuves.

Kolektyvai atstovauja savivaldybei respublikiniuose renginiuose, konkursuose. Net 8 kolektyvai atstovavo savivaldybei Pasaulio dainų šventėje.
Pagėgių kultūros namai organizuoja miestelio bendruomenei, įstaigoms įvairius proginius renginius. Renginių metu gražiai bendradarbiaujame su visomis nevyriausybinėmis organizacijomis, mokyklomis, bibliotekomis. Sportuojančių žmonių Pagėgių savivaldybėje yra daug. Populiariausios sporto šakos yra futbolas, krepšinis, tinklinis, lengvoji atletika. Yra įkurti trys sporto klubai: Pagėgių „Ąžuolas”, Natkiškių „Aitvaras” ir Vilkyškių „Jūra”. Kasmet vykdomi savivaldybės įvairūs čempionatai. Lengvosios atletikos treneriai yra išugdę ne vieną sportininką, kurie yra pasiekę puikių rezultatų ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse varžybose.
Pirmas puslapis
Svetainės struktūra
Paieška svetainėje

V studija